TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. XI Zapisy zamknięte na VI Bieg Niepodległości w Rytrze 11.11.2018

W dniu 05.11.2018 r. (poniedziałek) po otrzymaniu wpłat weekendowych na konto stowarzyszenia i po osiągnięciu limitu 275 uczestników zapisanych i opłaconych, ZAMYKAMY ZAPISY zgodnie z regulaminem . Przypomnijmy, że o kolejności przyznania numeru startowego decyduję nie kolejność zapisu, a kolejność otrzymania opłaty startowej na konto stowarzyszenia. Wszystkie osoby, które dokonały przelewu i nie został im nadany numer startowy na liście startujących, otrzymają zwrot pieniędzy na konto po 11 listopada 2018 r.  Osoby, które dokonały przelewu np. w okienku pocztowym lub bankowym prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natomiast w dniu zawodów od godz. 8:00 do godz. 10:45 będzie prowadzona dodatkowa lista rezerwowa dla tych, co się nie zdążyli opłacić lub zapisać. Osoby te będą mogły się do niej wpisać (liczy się kolejność zgłoszenia), i otrzymać numer startowy w przypadku nieprzybycia innego uczestnika do godz. 10:45 w dniu zawodów. czyli tzw. wolny numer.

Istniej również możliwość przepisania pakietu z jednej osoby na dróg. Ponadto bardzo prosimy o zgłoszenie się osób, które mają nadany numer startowy i z różnych przyczyn nie mogą być razem z nami tego dnia. Wszelkie zapytania i informację proszę kierować na adres e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer: 731-697-295

Pozdrawiamy

Zarząd Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny