TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. VII Biegamy dla Gabrysi podczas Biegu Niepodległości w Rytrze!

Witajcie, powoli zbliżamy się do tak ważnego dla nas Święta Niepodległości. Jak co roku staramy się z Waszą pomocą wesprzeć w pomocy potrzebującą osobą lub pomóc w realizacji konkretnego celu. W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc Kochanej Gabrysi Dąbrowskiej z Nowego Sącza.

Krótka historia….

Dorotka i Krystian Dąbrowscy Nasi członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro aktualnie walczą codziennie o zdrowie dla swojej córki Gabrysi, zajmując się też Stasiem (bratem bliźniakiem Gabrysi). Historia tego co się stało jest długo, ale walczą i się nie poddają. Obecnie toczą najdłuższy i co najważniejsze wspólny bieg swojego życia. Nie liczą już ilości zjechanych kilometrów, ilości odwiedzanych lekarzy i gabinetów, ilości wykonanych badań, po prostu jest jeden cel tego biegu – META, a tam zdrowie ich kochanej córki Gabrysi.

O co prosimy …

Bardzo Was prosimy zarówno w imieniu swoim jak i Dorotki i Krystiana zróbmy z Biegu Niepodległości, bieg sztafetowy, i przekażmy dobro, które zawsze do nas wróci. Liczymy na Waszą modlitwę, bo ona zawsze jest potrzebna, a na pewno nie zaszkodzi, na Wasze dobre i wrażliwe serca, na Wasze słowo wsparcia dla Dorotki i jej męża Krystiana.  

Bądźmy wielką biegową rodzinną, która razem osiągnie metę podczas Biegu Niepodległości! A Wy Drodzy rodzice Gabrysi i Stasia biegnijcie, nie poddawajcie się, walczcie o skarb jak otrzymaliście. My się dołączymy do tego biegu, biegu o zdrowie dla Gabrysi!

Jak pomóc …

W poniższym linku przedstawiono aktualny opis schorzenia Gabrysi, który jest cały czas aktualizowany i diagnozowany oraz możliwość pomocy: http://dzieciom.pl/podopieczni/33637# Ponadto w dniu Biegu Niepodległości w Rytrze dnia 11.11.2018 r. wolontariusz „FUNDACJA DZIECIOM” będzie zbierać wolne datki do puszki, które w całości zostaną przekazane na pomoc Gabrysi.

Zapisz się na VI Bieg Niepodległości w Rytrze ...

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny