TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Łączy nas Ryterski Sport. Spotkanie pokoleniowe

W dniu 01.09.2018 roku w Rytrze odbyło się spotkanie pokoleniowe trzech klubów LKS Poprad Rytro, UKS Ryter Rytro i Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro pod wspólnym hasłem „Łączy nas Ryterski Sport” wraz z zaproszonymi zawodnikami i działaczami licząc od lat 40 ubiegłego wieku do dnia dzisiejszego włącznie.

Na zaproszenie komitetu organizacyjnego w składzie Krystyna Łękawska, Marek Tokarczyk i Marian Dobosz, Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro reprezentował w imieniu wszystkich członków Prezes Zarządu Jan Tomasiak, który z rąk komitetu organizacyjnego odebrał podziękowania i gratulację za dotychczasową działalność na rzecz ryterskiego sportu. Dodatkowo podziękowania Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro otrzymało do Starosty Powiatu Nowosądeckiego Pana Marka Pławiaka, Zastępcy Wójta Gminy Rytro Pana Pawła Gawlaka i od właścicieli firmy AL-PLAST Wiesław Pawlik, Iwona i Michał Król.

Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro serdecznie dziękuję za podziękowanie i uznanie działań mających wpływ na życie sportowe Gminy Rytro na przestrzeni ostatnich 10 lat. Należy podkreślić że na całość sukcesu pracują wszyscy członkowie stowarzyszenia jak i sami uczestnicy biegów, którzy systematycznie uczestniczą w wydarzeniach sportowych odbywających się na terenie Gminy Rytro, która była, jest i będzie sportową kolebką Sądecczyzny.

Z wyrazami szacunku dla wszystkich uczestników spotkania

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny