TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Zapisy! Jedziemy do Piekar Śląskich? 14-15.07.2018 r.

Cześć i czołem. Nasz kolega, a zarazem „hajer czołowy” konferansjerki w Polsce Zenek Nowakowski zaprasza nas do swojego rodzinnego miasta na nocny bieg. II Nocny Półmaraton Piekary Śląskie i Nocna Dycha bo tak zwie się ta impreza biegowa w sercu Śląska odbędzie się 14 lipca (sobota).

Dla amatorów kijków zorganizowany będzie też Rajd Nordic Walking. Trasy półmaratonu z atestem PZLA, dyszki i rajdu poprowadzą ulicami Piekar Śląskich z startem i metą na Stadionie Miejskim. Startujemy kolejno o 21, 21:15 i 21:20.  Do końca marca obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł za połówkę i 45 zł za dyszkę. Więcej o regulaminie możecie poczytać tutaj: Regulamin

Zarząd Stowarzyszenia postanowił zorganizować bezpłatny transport dla członków Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro. Wkrótce na naszej stronie pojawią się Zapisy na wyjazd. Uwaga! Ze względu na konieczność wcześniejszego zarezerwowania autobusu/ busa zapisy potrwają do 15 kwietnia. Przewidujemy także pozostać w Piekarach na nocleg, a na drugi dzień udać się na mszę do Bazyliki Piekarskiej. W drodze powrotnej przewidujemy zwiedzanie wybranego obiektu na Śląsku. W grę wchodzi zabytkowa Kopalnia Srebra w pobliskich Tarnowskich Górach, którą zwiedza się łodziami.

Przewidywany koszt wyjazdu dla:

  • Członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro – ok. 140 zł (w tym: przejazd, pakiet startowy, nocleg, zwiedzanie kopalni)
  • Pozostałe osoby: ok. 190 zł (w tym: przejazd, pakiet startowy, nocleg, zwiedzanie kopalni)

UWAGA! Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro dokona grupowego zgłoszenia, więc nie należy zapisywać się na bieg osobiście.

Ostateczne koszty będą znane po 15 kwietnia kiedy zapisy zostaną zamknięte. Uwaga gwarancją wyjazdu jest dokonanie zapisu i wpłata ww. sumy na konto Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro. Po tym terminie nie przewidujemy możliwości dodatkowych zapisów ze względu na konieczność organizacji odpowiedniego środka transportu i miejsca noclegu.

Zgłoszenie:

Dane do przelewu:

  • Stowarzyszenie Viegrad Maraton Rytro
  • Rytro 265
  • 33-343 Rytro
  • Bank Łącki Numer konta: 04 8805 0009 0026 7272 2025 0002
  • Tytuł przelewu: Piekary Śląskie

Zapraszamy do zapisów już dziś i podzielenia się swoimi sugestiami w komentarzach poniżej ;)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny