TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Michał Dudczak z medalem Mistrzostw Polski w Biegach Górskich!!!

Na stromym malowniczym stoku rezerwatu Skałki w powiecie starachowickim w Krynkach przy pięknej słonecznej pogodzie w dniu 30.09.2017r. rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Biegach Górskich na krótkim dystansie.

 

Po nieudanych Mistrzostwach Polski w Ustrzykach na wiosnę przed którymi nabawił się kontuzji przez co nie mógł dać z siebie 100% zajął 6 pozycje. Jadąc do Krynek w  głowie miał tylko powrót z medalem co było jednym z jego największych marzeń.

UKS Budowlani Nowy Sącz równocześnie członek naszego stowarzyszenia świetnie spisał się w swoim biegu. Do pokonania miał 4 kilometry górskiej trasy. Od początku zawodnicy narzucili mocne tempo ,po 1 kilometrze 7 osobowa grupa znacznie odłączyła się od reszty, do 3 kilometra biegli razem zmieniając się na prowadzeniu, na ostatnim kilometrze Michał z dwoma innymi zawodnikami przyspieszyli odłączając się i walcząc już tylko miedzy sobą. Ostatecznie Dudczak linię mety przekroczył jako trzeci zdobywając BRĄZOWY MEDAL, do pierwszego miejsca zabrakło mu niespełna 7sekund do srebra tylko 0,9s.

WIELKIE GRATULACJE DLA MICHAŁA

Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny