TheGrue.org
Fakro
Regatta
Virtuti Militari Bieg Honoru
STOPER

Cz. VI Uwaga! Patriotyczny konkurs podczas V Biegu Niepodległości w Rytrze

Ogłaszamy konkurs patriotyczny wśród wszystkich uczestników z numerami startowymi, którzy wystartują podczas V Biegu Niepodległości w Rytrze.

Zasady są proste. Wystarczy przed, w trakcie i po biegu urzec komisję oceniającą swoim pomysłem na najciekawszy strój, przebranie czy malunek na twarzy związany z patriotyzmem i niepodległością wykorzystując do tego celu POLSKIE SYMBOLE NARODOWE. Dodam, że najlepiej to wszystko mieć ;) ;) ;)

Zapytacie, kto jest w komisji oceniającej. Powiemy tylko tyle, że jedna osoba z komisji będzie Wam się przyglądać w biurze zawodów i na mecie, druga i trzecia osoba będzie wśród Was biegaczy na trasie podczas biegu. A więc do działania i miejcie oczy szeroko otwarte ;)

Do wygrania są trzy nagrody wyjątkowe niespodzianki ufundowane przez POWIAT NOWOSĄDECKI, a my, jako STOWARZYSZENIE VISEGRAD MARATON RYTRO też coś dorzucimy, tak, aby docenić PATRIOTYCZNĄ POSTAWĘ w tym wyjątkowym dniu. Dlaczego taki pomysł? Bo oprócz zaangażowania w bieg i chęci rywalizacji na trasie liczy się też wspaniała zabawa.

Nie wiemy ostatecznie czy odwiedzi Nas wszystkich tego dnia Starosta Powiatu Pan Marek Pławiak, ale jak by co to na pewno w jego imieniu z miła chęcią nagrody wręczy Radny Powiatu Pan Marian Dobosz – zresztą znakomity biegacz z Rytra ;)

Należy dodać, że jednym z najważniejszych punktów regulaminu konkursu, którego zresztą nie ma, jest to, że decyzja komisji jest niepodważalna i ostateczna. Nagrody zostaną wręczone po ceremonii głównej. Po nagrodę należy się zgłosić osobiście, oczywiście w przebraniu i ze wszystkimi dekorami ;)

Zapisz się już dziś:

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny