TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. III Witamy na pokładzie SRH 1PSP AK. Będą z NAMI

Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro dnia 05.09.2017 r. podpisało porozumienie o wzajemnej współpracy ze Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznych 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej.

Wzajemna współpraca będzie dotyczyć m.in. wspierania imprez organizowanych przez stowarzyszenia, publikowanie informacji na stronach i portalach społecznościowych stowarzyszeń oraz w miarę możliwości i dostępności czasowej członków obu stowarzyszeń pomocy przy organizacji wydarzeń sportowo – historycznych. Ponadto porozumienie dotyczy również umacnianiu wzajemnych relacji czysto sportowych pomiędzy członkami obu stowarzyszeń oraz o wzajemny utwierdzaniu faktu, iż historia a w szczególności historia regionu powinna być w należy sposób przypominana i pielęgnowana ponad podziałami politycznymi, religijnymi oraz wiekowymi.

Dodamy, że członkowie SRH 1PSP AK będą razem z NAMI podczas V Biegu Niepodległości w Rytrze, który odbędzie się 11.11.2017 roku ;)

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku.

 

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny