TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. II Oryginalny medal dla V Biegu Niepodległości w Rytrze. Tylko 299 miejsc!

 Zaczynamy uchylać rąbka tajemnicy związaną z organizacją V Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11.11.2017 r. w Rytrze.

Przedstawiamy Państwu medal, jaki otrzyma każdy uczestnik biegu, który przekroczy linię mety i nie ma znaczenie czy biegiem, marszem lub chodem!!! Zapraszamy wszystkich, zarówno ścigaczy, miłośników gór i leśnych wędrówek, biesiadników karczmianych, maszerujących o kijkach, po prostu wszystkich, ważne aby o własnych siłach dotrzeć do mety i z ręką na sercu przyjąć od pięknych dziewcząt medal :D Medal będzie wyróżniać oryginalna wstążka, która będzie oznaczona logiem Biegu Niepodległości w Rytrze na czarnym tle.

Uwaga! Mamy smutną informację – medali jest tylko 299 szt. i ani jednego więcej!!! O kolejności decyduję nie kolejność zapisu, a data wpłaty na konto opłaty startowej. Przypomnijmy, że niższa opłata startowa obowiązuję do 11 października 2017 r.

[Po kliknięciu w grafikę medalu, detale zostaną powiększone]

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny