TheGrue.org
V Regatta Bieg Wierchami
Fakro
Regatta
Liga Biegów Patriotycznych
STOPER

Cz. I. Trasa V Biegu Niepodległości w Rytrze

Do wyboru będą dwa dystanse: 5 km i 10 km prowadzące z pod Hotelu Perła Południa w górę pięknej Doliny Roztoki Wielkiej z nawrotem na kolejno 2,5 km i 5 km oraz metą pod karczmą.

Co miniecie na trasie? Na pewno biegaczy. A tak na poważnie to po drodze miniecie pięknie wkomponowane w górskie zbocze źródełko miłości, a kawałek dalej pomnik poświęcony Partyzantom Ziemi Sądeckiej wykonany na bazie wychodni skalnej. Kawałek dalej będziecie mogli jeszcze zobaczyć Wężowe Skały z których jeszcze do niedawna miejscowi wydobywali kamień. A Ci co pobiegną na dystansie 10km zobaczą dodatkowo punkt z herbatą na nawijce ;) 

Oczywiście trzeba dodać, że wszyscy razem wystartujemy punkt 11:11 z pod wielkiej biało czerwonej flagi po odśpiewaniu hymnu Polski. Na mecie czekać będą na Was specjalne dedykowane na tę okazję medale oraz gorący posiłek w Karczmie nad Potokiem. Po dekoracji zwycięzców dla wszystkich przewidujemy wspólne ognisko. Piękne okoliczności przyrody gratis ;)

Ze względu na to, iż chcemy aby każdy z Was został potraktowany jak człowiek, a nie jednostka przewidujemy limit 299 osób.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny