TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. X Mistrzostwa firmy FAKRO podczas VI Biegu Niepodległości w Rytrze

Stali bywalcy naszych biegowych imprez na pewno zauważyli, że od dwóch lat startują i finiszują z pod nowej bramy FAKRO, która swój chrzest bojowy miała podczas IV Biegu Niepodległości w Rytrze. Nie było by to możliwe gdyby nie sponsor, którym okazała się firma FAKRO od lat wspierająca sport zarówno ten zawodowy jak i amatorski. W tym roku zacieśniamy naszą współpracę z firmą FAKRO Sp. z o.o. i w ramach VI Biegu Niepodległości w Rytrze, odbędą się Mistrzostwa firmy FAKRO na dystansie 5 km dla jej pracowników. Ponadto, jak co roku firma FAKRO i w tym roku zasponosrowała nagrody dla zwycięzców Biegu Niepodległości oraz przygotowałą miłe żółwki dla najmłodszych ;)

Zgłoszenia na Mistrzostwa firmy FAKRO prowadzi kapitan FAKRO TEAM Pan Tomasz Ziobrowski - osobiście lub pod numerem telefonu 532-657-587 do dnia 8 listopada 2018 roku.

W tym miejscu Zarząd Stowarzyszenia w imieniu swoim, a także wszystkich przyszłych uczestników naszych imprez biegowych składa serdeczne podziękowania firmie FAKRO Sp. z o.o. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny