TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Cz. XI Informacje techniczne i porządkowe przed V Biegiem Niepodległości w Rytrze

To już ostatnia prosta przed tym wyjątkowym dniem dla wszystkich patriotów w Polsce, a w Rytrze również patriotów, którzy biegają ;) ;) ;) Ponad dwa miesiące przygotowań oraz załatwiania różnych spraw pozwoliło na dopięcie wszystkiego na tzw. przysłowiowy „ostatni guzik”. Wisienką na torcie będziecie Wy Drodzy Biegacze w dniu startu.

 

Bardzo Was prosimy postarajcie się pokazać, że pamięć o poległych za NIEPODLEGŁOŚĆ jest Wam bliska, pokażcie, że SYMBOLE NARODOWE są dla Was ważne, pokażcie, że oprócz rywalizacji liczy się dobra zabawa – my to docenimy!!! W tym wszystkim pomoże nam Planeta Zabawy, która pomaluje Wasze policzki tylko dwoma kolorami, a uwieczni to w kronikach filmowych zespół telewizji z serca regionu Beskid.tv A teraz kilka spraw organizacyjno-technicznych, tak, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem!!!

 

PARKING:

 • ze względu na to, że parking pod Karczmą (biuro zawodów) będzie zajęty przez organizatorów, a parking pod Hotelem Perła Południa również będzie zajęty przez gości hotelowych - to w takim przypadku należy się kierować na parking pod Ryterski Raj Stacja Narciarska – za utrudnienia z góry przepraszamy ;) ;) ;)

 

BIURO ZAWODÓW:

 • biuro zlokalizowane będzie w KARCZMIE NAD POTOKIEM (obok Hotelu Perła Południa), zresztą będą oznaczenia prowadzące do biura ;)
 • bardzo prosimy przyjechać w miarę wcześniej, ponieważ jest duża ilość startujących, a biuro zawodów jest czynne od godz. 8:00 do godz. 10:45 (po tej godzinie biuro zawodów zostanie zamknięte całkowicie, nawet jeśli ktoś będzie stał w kolejce, ponieważ orgnizatorzy idą na rozgrzewkę prowadzoną przez FITNES CENTER )
 • biuro zawodów jest czynne przez 2h 45 minut, co daje średnio ok. 33 sekund na jednego uczestnika ;), więc bądź przygotowany podchodząc do biura – należy mieć dowód osobisty, a osoby niepełnoletnie wypełnioną zgodę rodziców ;)
 • w biurze zawodów po podpisaniu oświadczenia dostaniesz: numerek startowy oraz bon na ciepły posiłek, (i tu już nie czarujemy Pań w Biurze Zawodów i nie pytamy o numer telefonu)
 • dla wszystkich chętnych w dniu zawodów będzie dostępny depozyt z workami.

 

START:

 • o godz. 10:45 rozgrzewka z FITNESS CENTER prowadzi Łukasz Waśko
 • o godz. 11:00 nastąpi odprawa techniczna startujących i odśpiewanie hymnu narodowego,
 • o godz. 11:11 nastąpi start ostry na dwóch dystansach,

 

META:

 • na mecie otrzymacie oryginalny medal od partyzantów ze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych 1PSP AK,
 • na mecie każdy będzie mógł zrobić sobię z nimi fotkę przy naszej ściance specjalnie zaprojketowanej na nasz bieg,
 • po otrzymaniu medalu kierujecie się do karczmy na ciepły posiłek i oczekujecie ceremonii zakończenia oraz losowania nagród.

 

CEREMONIA ZAKOŃĆZENIA:

 • o godz. 13:30 ceremonia nagradzania zwyciezców na obu dystansach,
 • o godz. 14:30 ceremonia losowania nagród wśród uczestników biegu, (nagrodę należy odebrać osobiście oraz należy mieć do weryfikacji numer startowy)
 • o godz. 15:00 oficjalna zakończenie zawodów – rozpoczęcie biesiady przy ognisku ;) ;) ;)

 

UWAGA!!! POMAGAMY!!!

Warto pomyśleć o tych, którzy w wyniku zawieruchy wojennej pozostali na dawnych kresach Rzeczpospolitej Polskiej. Jest im ciężej nim nam dlatego wspólnie z Fundacją Bratnia Dusza podczas naszego #BieguNiepodległości przeprowadzimy zbiórkę pod nazwą #SportPakaDlaPolaka. Będziemy zbierać czyste ciuchy i obuwie (takie jakie sami byście na siebie włożyli), środki czystości gdyż warunki sanitarne są tam w opłakanym stanie.

 

DO ZOBACZENIA 11.11.2017 r. w Rytrze ;) ;) ;)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny