TheGrue.org
Fakro
Regatta
STOPER

Cz. XI Uwaga! Ciekawy konkurs patriotyczny podczas IV Biegu Niepodległości w Rytrze

Uwaga! Ogłaszamy konkurs patriotyczny wśród wszystkich uczestników z numerami startowymi, którzy wystartują podczas IV Biegu Niepodległości w Rytrze. Zastanawiacie się, na czym polega konkurs? Nic trudnego ;) przepis na wygraną jest prosty, należy pobudzić wyobraźnię, chwilę się zastanowić i ruszyć do działania!

 

Zasady są proste. Wystarczy przed, w trakcie i po biegu urzec komisję oceniającą swoim pomysłem na najciekawszy strój, przebranie czy malunek na twarzy związany z patriotyzmem i niepodległością wykorzystując do tego celu POLSKIE SYMBOLE NARODOWE. Dodam, że najlepiej to wszystko mieć ;) ;) ;)

 

Zapytacie, kto jest w komisji oceniającej. Powiem tylko tyle, że jedna osoba z komisji będzie Wam się przyglądać w biurze zawodów i na mecie, druga i trzecia osoba będzie wśród Was biegaczy ;) na trasie podczas biegu. A więc do działania i miejcie oczy szeroko otwartę ;)

 

Zapomniałem dodać, że do wygrania są dwie nagrody niespodzianki ufundowane przez POWIAT NOWOSĄDECKI, a my, jako STOWARZYSZENIE VISEGRAD MARATON RYTRO też coś dorzucimy, tak, aby docenić PATRIOTYCZNĄ POSTAWĘ w tym wyjątkowym dniu. Dlaczego taki pomysł? Bo oprócz zaangażowania w bieg i chęci rywalizacji na trasie liczy się też wspaniała zabawa.

 

Nagrody są dwie, więc komisja zdecydowała jednogłośnie, że jedna nagroda trafi do dziewczynki lub kobiety, a druga do chłopaka lub mężczyzny tak, aby wszyscy mieli równe szanse!

 

Nie wiemy czy odwiedzi Nas wszystkich tego dnia Starosta Powiatu Pan Marek Pławiak, ale jak by, co to na pewno w jego imieniu z miła chęcią nagrody wręczy Radny Powiatu Pan Marian Dobosz – zresztą znakomity biegacz z Rytra ;)

 

Należy dodać, że jednym z najważniejszych punktów regulaminu konkursu, którego zresztą nie ma, jest to, że decyzja komisji jest niepodważalna i ostateczna. Nagrody zostaną wręczone po ceremonii głównej. Po nagrodę należy się zgłosić osobiście.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny