TheGrue.org
Fakro
Regatta
STOPER

Cz. X Uwaga! Zapisy na IV Bieg Niepodległości w Rytrze zamknięte!

Z dniem 24 października 2016 r. o godz. 18:00 zostały zamknięte zapisy na IV Bieg Niepodległości w Rytrze, który odbędzie się 11.11.2016 r. – został osiągnięty limit 200-u zapisanych i opłaconych.

 

 

Uczestnicy, którzy się zapisali i dokonali przelewu na nasze konto, jako pierwsi z 200-u (liczy się data i godzina wpłaty) mają na liście startowej przy swoim imieniu i nazwisku oznaczoną „1”, co gwarantuję pełny pakiet startowy łącznie z medalem na mecie, udziałem w losowaniu nagród oraz wszelkimi bonusami podczas całej imprezy.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam wszystkim, że obdarzyliście nas tak wielkim zaufaniem i chcecie być z nami tego dnia, ale ograniczenia techniczne związane z obsługą tak wielkiej grupy uczestników zmusiły nas do ustalenia limitu startujących zawartego w regulaminie. Dlatego też osoby, które się zapisały, a nie zdążyły dokonać opłaty startowej za udział w biegu mogą pobiec razem ze wszystkimi uczestnikami całkowicie za darmo, ale nie otrzymają gwarantowanego pakietu startowego, medalu, nie będą mogli uczestniczyć w losowaniu nagród, lecz będą mogli uczestniczyć w ognisku, które odbędzie się po biegu.

 

Związku z tym bardzo prosimy o nie dokonywania wpłat na konto. Natomiast, jeśli ktoś przez przypadek taką opłatę przelał, nic się nie stało – zostanie ona wrócona.

 

Wiemy, że zdarzają się sytuację, że ktoś nie może pobiec, że komuś coś wypadło w tym dniu, a pakiet startowy został już opłacony za bieg. W takim przypadku szkoda by było, aby ktoś nie pobiegł i nie wykorzystał wolnego numerku na starcie. Co należy wtedy zrobić? My wiemy ;) przekaż go innej osobie ;) Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podaj swoje imię i nazwisko oraz dane osoby która przejmie Twój pakiet. Opłaty startowej nie zwracamy, ale jak się dogadacie między sobą to już tylko zostaje między Wami ;) Ważne, aby żaden numerek się nie zmarnował!!!

 

Ważne!!! Godzina otwarcia biura zawodów zostaje zmieniona! Biuro czynne od godz. 8:00 do 10:45 – nie zwlekaj z przyjazdem do Karczmy, bo równo o godz. 10:45 zamykamy biuro. Musimy się przygotować do odśpiewania hymnu narodowego i odprawy technicznej przed startem o godz. 11:11

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny