TheGrue.org
Fakro
Regatta
STOPER

Cz. III Pakiet Startowy dla IV Biegu Niepodległości w Rytrze 11.11.2016 r. !!!

Każdy z Was, kto się zdecyduję być z nam podczas IV Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11.11.2016 r. w Rytrze otrzyma w biurze zawodów pakiet startowy, w którym będzie się znajdować kolejno:

 

 

  • oryginalny numer startowy z agrafkami
  • bon na gorący posiłek regeneracyjny i napój
  • czorny worek na depozyt
  • kolorowa piłeczka z Waszym numerem startowym do losowania nagród
  • pamiątkowy medal, ale to po biegu na mecie ;)

 

Kolorową piłeczkę z numerem startowym będziecie Drodzy uczestnicy mogli wrzucać do dwóch urn. Jedna urna będzie oznaczona, jako „PATRIOTYCZNA” i do niej będą mogli wrzucić piłeczkę do losowania nagród osoby, które będą miały minimum trzy elementy patriotyczne tak jak np. koszulka, flaga, czapeczka, szalik, pomalowane policzki itp. (kontrola w biurze zawodów ;D ). Druga urna będzie oznaczona, jako „NORMALNA” i tu już każdy będzie mógł wrzucić swoją kolorową piłeczkę. Zapytacie, dlaczego podział na dwie urny? Ponieważ chcemy docenić Tych, dla których oprócz rywalizacji na trasie liczy się jeszcze dobra zabawa i uczczenie NARODOWEGO DNIA NIEPODLEGŁOŚCI. Chcemy, aby Dolina Wielkiej Roztoki była biało-czerwona ;) Dlatego też nagrody do losowani też zostaną podzielone na dwie grupy. Nagrody te bardziej cenę będą losowane wśród uczestników urny „PATRIOTYCZNEJ”, a drobne gadżety wśród uczestników urny „NORMALNEJ”.

 

NUMER STARTOWY

BON NA CIEPŁY POSIŁEK REGENERACYJNY I NAPÓJ

KULKI DO LOSOWANIA NAGRÓD

CZORNY WOREK NA DEPOZYT

Nie tak szybko!!! Aby otrzymać nagrodę po wylosowaniu piłeczki z numerkiem należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Nie należy się jednak bać ;) do wyboru będą cztery odpowiedzi – tylko jedna będzie poprawna ;)

 

Ps. Podpowiemy, że do konkursu przyda się trochę wiedzy historyczno – patriotycznej i ciekawostek związanych z Rytrem jak i całym Beskidem Sądeckim ;) Bez obaw, pytania historyczne zostaną podzielone na kategorię i tak np. sport i historia biegania w Rytrze, geografia i historia tras biegowych w Rytrze, ludzie i historia Visegradu w Rytrze itp. Dlatego czytajcie naszą stronę internetową i profil Facebook, szukajcie informacji w sieci i słuchajcie dobrze to, co będzie mówione podczas biegu – szykuje się dobra zabawa ;)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny